LEDNING OCH ADMINISTRATION

Besöksadress kontoret: Hammarkulletorget 61 Tel: 031-48 34 44

Rektor Kina Thorsell
031-381 08 01
kina.thorsell@angeredfhsk.se

Studie- och yrkesvägledare
Marcus Berglöf Almeida
031-381 08 02, 0702- 85 25 25
marcus.berglof@angeredfhsk.se

Administratör
Carina Lundell
031-381 08 18
carina.lundell@angeredfhsk.se

Biträdande rektor 
Daniel Lakso Tesak
031-381 08 19

daniel.laksotesak@angeredfhsk.se

Studie- och yrkesvägledare
Anna Bryntse
(föräldraledig)
anna.bryntse@angeredfhsk.se

IT ansvarig & lärare
Cesar Jbeili
031-381 08 00
cesar@angeredfhsk.se

Ekonom Karim Amin
 031-38 10 803
karim.amin@angeredfhsk.se

Kurator
Linda Olsson
0736-901071
linda.olsson@angeredfhsk.se